Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jedah

Продадено VIVAX VOX soundbar SP-7080H

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Нов неотпакуван.
qgZrmxr.jpeg


Информации

Автор
Jedah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
373

Повеќе огласи од Jedah

На врв Дно