Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
BaDMaN

USB Type-C 3.2 Gen2 10Gbps Expansion Card

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат картички USB Type-C на PCIe слот со 2 порти и додатен low-bracket. Нови воопшто неупотребени, 4 парчиња.

Цена: 1,800 денари/парче.


Информации

Автор
BaDMaN
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
111

Повеќе огласи од BaDMaN

На врв Дно