Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mkextremer

UniFi U6-LR AP

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ве молам за проценка, купено на 19.01.2022. Последни 6 месеци стои во оригиналната кутија, не е никогаш монтирано и е во совршена состојба.

Информации

Автор
mkextremer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
148
На врв Дно