Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Ubiquiti U6 Lite и PoE+ (at) Адаптер

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
130 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Како што гласи огласот, се продава следниов Ubiquiti PoE+ (at) адаптер за напојување за сите нови U6/U7 уреди од UBNT! Користен месец и 10-тина дена, потоа направив реаорганизација на мрежата и адаптеров повеќе не ми е потребен!
Купен од all4net

Цена: 1400 денари! Платен нов 1700 денари нов!

Се продава и следниов Ubiquiti UAP U6 Lite , нов некористен никогаш, останат вишок од планиран проект.

Цена: 90 евра! Истиот кошта над 100 евра да се купи било каде. Го давам по оваа симболична цена за да не ми стои по дома. Можат да се комбинираат со адаптерот од погоре!

Заинтересирани во ПП

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
98

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно