Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

UBIQUITI NanoStation Loco M2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам UBIQUITI NanoStation Loco M2, комплетно пакување (кутија со антена и адаптер), погоден за зголемување на дострел на WiFi сигнал на отворено и затворено.

Цена, фиксна: 1500 денари
075-437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
291

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно