Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Стефан_Т

TV Tuner USB за компјутер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам TV Tuner преку USB за компјутер.
Служи за гледање тв, преснимување стари двд, касети и слично.

500 Денари

Стефан
+38970206948

Информации

Автор
Стефан_Т
Поднесена
Последна промена
Прегледи
166

Повеќе огласи од Стефан_Т

На врв Дно