Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено TUF Gaming: Z370, 9600K, 16GB DDR4-3200, RX5700XT 8GB, 500GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
27.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Gaming конфигурација составена од половни и нови делови:

MB: Asus TUF Z370 Gaming-Plus - половна
CPU: Intel Core i5 9600K - половен
CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212 - половен
RAM: Kingston Fury Beast 16GB(2x8GB) 3200MHz DDR4 RGB - нов, 57 месеци гаранција
GPU: RX5700 XT Asus TUF - половна
SSD: Kingston NV2 500GB - ново, 23 месеци гаранција
CASE: Asus TUF GT301 ARGB - ново
PSU: Corsair CX750 - половно

Гаранција 3 месеци на целата конфигурација, освен на деловите за кои пишува дека се нови.

Цена 27.000 денари фиксна.
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
118

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно