Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Trident Z RGB DDR4-3000 CL16 4x8 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
197

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно