Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
martinmax

Продадено Трака за пешачење/трчање - Xiaomi WalkingPad R2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
martinmax
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
255

Повеќе огласи од martinmax

На врв Дно