Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Magical

TP-LINK AC750 GIGABIT Wi-Fi Range Extender

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одлично сочуван, без траги на користење.

Гаранција нема.

Информации

Автор
Magical
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
759

Повеќе огласи од Magical

На врв Дно