Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Подарено TP-Link 54 Mbps

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Стар рутер, место ми фаќа, а не ми се фрла. Ако некому служи, кажете.

Поздрав.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
383

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно