Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
PetarPeco

Toshiba multi-split inverter so 5 vnatreshni

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продава користен, исправен Тошиба мулти-сплит инвертер систем со 5 внатрешни единици.
Надворешна единица: RAS-5M34S3AV-E, 10.0кв ладење, 12.0кв греење
Внатрешни единици:
4 x RAS-B10N3KV2-E1
1 x RAS-B13N3KV2-E1
(Сузуми)
Фреон R410a.
Пумпите за кондензат од сликите се достапни и се продаваат одделно.

Информации

Автор
PetarPeco
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
403

Повеќе огласи од PetarPeco

На врв Дно