Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Toshiba HDD 3TB модел DT01ACA300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Продавам Toshiba HDD 3TB модел DT01ACA300

Одлична состојба. Без гаранција.

Повеќе инфо тука:


Скоро сличен Tошиба нов во Сетек за 4700 ден.


Цена на половниот: 2000 ден.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
301

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно