Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DrMTR

Tikwatch 3 Pro Ultra GPS

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.300 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.mobvoi.com/us/pages/ticwatchpro3ultra
Како што гласи насловот продавам Tikwatch 3 Pro Ultra GPS смартвоч користен околу 4 месеци купен од Мобвои директно. Часовникот работи на Google WearOS. Истиот има два екрани еден монохроматски кој што служи за заштеда на енергија , и Амолед екран, кој што служи за сите други намени. Искрено го купив часовников со намена да го користам за трчање, ама во меѓувреме заработив повреда на коленото за време на вежбање, и трчањето ми беше забрането.

Без никакви оштетувања, ниту гребки по истиот. Батеријата држи повеќе од било кој WearOS на пазарот (затоа и го купив). Целосно пакување како од фабрика.

заинтересираните ПП

Информации

Автор
DrMTR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
268

Повеќе огласи од DrMTR

На врв Дно