Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nem_Akata

Продадено Thrustmaster T150 PC/Playstation

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Со две педали е, како нов и 100% функционален. Го продавам затоа што немам место ниту време за жал, али од тоа време што поминав со него одлично искуство, и од читање рецензии и корисници на интернет/Reddit е далеку подобар од Logitech воланите во иста буџетна класа. Работи од PS3 до PS5 и секако на PC.

Не праќам карго, во Скопје сум ако сте заинтересирани.

Пишете ми на Viber/WhatsApp/Telegram: 077996716
Или тука на форум секако :))


Информации

Автор
Nem_Akata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
345

Повеќе огласи од Nem_Akata

На врв Дно