Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
petre.dimov

Продадено Thinkpad P1 Gen 2 (i7 / 32GB RAM / nVidia Quadro T2000)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
43.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава лаптоп Lenovo ThinkPad P1 Gen2 користен за програмирање 2години. Има сеуште преостаната гаранција.

Конфугурација:

Processor
1x 9th Generation Intel® Core™ i7-9850H Processor(Core i7-9850H)
Memory
2x 16GB DDR4 2666
Operating System
Windows 10 Pro 64(DE:German)
Hard Drive
1x 512PCIeNVMeOPAL
Wireless Network
1x Intel® Wi-Fi 6 AX200 2x2 AX; Bluetooth® 5.0 or above
Ports
1x HDMI 2.0; DC-In (Slim tip); 2 Thunderbolt 3 (USB-C/DP/PD); 2 USB 3.1(Type A) Gen1; FingerPrint Reader; Smart Card Reader (Select Models); Docking via Mobile Workstation Cable Dock; 4-in-1 Media Card Reader (SD
MMC
SDHC
SDXC); Headphone & Microphone combo Jack 3.5mm
Camera
1x 720P HD IR/RBG Hybrid with Array Microphone & ThinkShutter
Graphics
1x NVIDIA T2000
Monitor
15.6 1920x1080
Included Warranty
3CourierCarryin

Цена: 50.000ден (со можност за договор)

Со него оде оригинален полнач и адаптер за LAN поврзување.

Може замена за 27" / 32" 4k display или iPhone 13/14

Информации

Автор
petre.dimov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
573

Повеќе огласи од petre.dimov

На врв Дно