Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Подарено Термална Паста Квалитетна

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Имам до пола користени висококвалитетни термални пасти што не ми требаат бидејќи зедов друго. Ако некому требаат да му ги пратам. Позз..

Eдната е Coolermaster MasterGel Maker, другата е Arctic MX-4

  • Ми се допаѓа
Реакции: bogoevski

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
98

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно