Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
P

Tenda Wireless AC Smart Dual-Band Gigabit Router

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава рутер како од насловот, купен од анхоч септември 2021 и користен е околу 9 месеци и веќе ми седи во кутија неколку месеци поради што немам повеќе потреба од него.


Цена: 2500ден.

Информации

Автор
pavlestyle
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
333

Повеќе огласи од pavlestyle

На врв Дно