Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
N

Tenda Whole Home Mesh WiFi system MW6(1-pack)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.700 ден.
Истекува

Опис

Продавам Tenda MW6(1-pack). Сочуван , користен 6 месци. Купен пред 2 години. Со кутија

Се продава ради замена за појак mesh систем.

Солиден меш систем, да бидам искрен, ако сте на телекабел, можно е да ви прави проблеми, бидејќи tenda уредите не се компатибилни во целост со телекабел интернетот.

Информации

Автор
Nikola_sr
Поднесена
Последна промена
Прегледи
268

Повеќе огласи од Nikola_sr

На врв Дно