Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Miki98

Tenda AC23

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
повеќе на линкот

нова цена =1800°ден✓!
или замена за некоја
Машинка за потстрижување
слика

Информации

Автор
Miki98
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
223

Повеќе огласи од Miki98

На врв Дно