Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Телевизори LED и 4К Smart 42- 65 инчи. Најдобри цени

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.990 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Дополнување.
Сите телевизори се продадени.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
507
На врв Дно