Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Телевизор Sony KD-55XE8096

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ми треба проценка за телевизоров, па да одлучиме дали ќе оди на продажба.
Сакам да го сменам телевизоров за поголем, а немам каде да го сместам овој. Инаку ова е матичниот тв во дневна, сеуште се користи секојдневно и до сега не покажал никакви проблеми, никогаш нит е преместуван нит сервисиран, поправан... закачен е на зид, постољето ми е спакувано од кога е купено, оригиналното далечинско си работи супер.
Купен е 20.07.2018, од Галерија, гаранцијата му истече годинава пред месец дена.
Сочуван е максимално, нема никакви гребаници, флеки.
Во кратки црти, осма серија на Сони, 55 инча, 4К, андроид, вифи, блутут, трилуминус диспеј...
Сите технички спецификации може да ги видите на линкот подоле:

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Последна промена
Прегледи
249

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно