Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Телевизор Samsung QE55Q90RATXXH = QE55Q90RAT

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
38.000 ден.
Истекува

Опис

Телевизорот е купен по нарачка од НЕКСИО на 30.01.2020 година.
Гаранција нема со тоа што можете да си видите на сликите како докази.
Телевизорот кога е купен беше еден од најаките модели на самсунг за таа година.
Лагување на софтвер нема и воедно со телевизорот нема никаков проблем, со тоа што кој и да се реши да го купува доаѓа го тестира на кој сака начин и како сака се додека не е пипкање по дисплејот со прсти и играње играчки затоа што телевизорот од кога е купен е закачен на ѕид и не е пипкан воопште , со тоа што постољето не е ни одпакувано ниту пак користено некогаш, а и воедно никој не го пипкал по дисплеј освен по потреба да се пребрише од прашина.
Со телевизорот добивате се што дошло во кутијата , но кутијата ја немам не ја барајте.Цената на телевизорот е 38000 илјади денари и не е фиксна за сериозни луѓе и воедно има простор за договор ако има сериозен купец за него.
Ќе напоменам телевизорот не го продавам дека е расипан бидејќи ме копка џебот да земам QD-OLED.
На телевизорот се гледа сателитска и стрикно 4к филмови и серии.
Контакт/Вибер : +38975651213

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
866

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно