Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
D

Телеком Магента буџет

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Здраво дечки
Имам телеком магента за продолжување периодов, и одреден буџет што следи со неа. Исто така немам потреба од уреди што ги нуди телеком во моментов... Доколку некој гледал и заинтересиран да си купи нешто од телеком, и ако е расположен да правиме математики како тоа на двете страни би им одговарало, може да ми пише. Генерално имам некоја слика како би го валоризирал буџетот но исто така примам и предлози од заинтересирани странки.

Пишете дм ...

Информации

Автор
darko_spiroski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
183

Повеќе огласи од darko_spiroski

На врв Дно