Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

Tastaturi,musi,zvucnici od razlicni proizvoditeli.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Podavam polovni tastaturi mausi i zvicnici koj e zaeteresiran neka poveli.

1.Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard with RGB - 2000 den.2.Logitech Wireless Keyboard MK710 and Mouse M705 Combo - 2500 den.3.Apple A1314 Wireless Keyboard - 1800 den4.Mouse Razer Viper 8KHz Ambidextrous Gaming - 1800 den.5.Razer Naga Trinity Gaming Mouse - 1800 den6.ROCCAT KONE XTD Optical Max Customization Gaming Mouse - 1800 den7.Logitech MX Master Wireless Mouse prva generacija - 1800 den8.Logitech X-540 5.1 Surround Sound Speaker System with Subwoofer so malo ostetuvanje na edniot kos zvuci perfektno - 3500 den

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
355

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно