Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Тастатура Logitech MX Keys

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Тастатурата е користена 2 години , нема никаков проблем користена е без backlight светлото така да кога и да го упалите ќе светат максимум диодите дека не се горени воопш.те
Со неа добивате документ кој дојде во кутијата како да смените батерија ако сакате и го добивате USB ресиверот за тастатурата.
USB-C кабелчето кое иде со неа се расипа бидејќи го користев и за други работи и го фрлив и си ја полнам со друго кога треба да се полни без никаков проблем.

ИНФО повеќе за тастатурата : Logitech MX Keys Wireless Keyboard with Backlit Keys
Слики од самата тастатура.

Цена 2500 денари и не е фиксна ако има некој сериозно загреан купец да дојде одма да ја земе.

Контакт 24/7 Viber : +38975651213 Зоки или стрикно по приватна порака на форум.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
670

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно