Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Тастатура Logitech G213 Prodigy

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Земена од нептун со преостанати ваучери дур да стигне друга која е нарачана од УСА.
Тастатурата е користена нецел месец.
Земена е на 23.04.2023 од нептун.
Сликите се од самата тастатура.
Тастатурата си има гаранција.
Ја продавам дека другата која ми е нарачана стигната е во царина.
Можна е лична моја достава ако сте од реон центар , ѓорче , карпош , кисела вода.

Цена : 2500 денари
Контакт/Вибер : +38975651213
Ако мислите дека цената не е соодветна понудете цена во приватна порака да се договориме за да тастатурата не седи под кревет.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Davko010

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
279

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно