Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Тастатура G. Skill KM360 Black MX Cherry Red LED Backlight 10 keyless

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам 10 keyless механичка тастатура со LED беклајт G.Skill KM360 Black MX Cherry Red, одлично сочувана без знаци на користење
Цена, фиксна: 1800 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
682

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно