Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Тастатура Dell KB216

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Тастатурата не би ја продавал ми се погоди ептен, но поради тоа што не можам кежуал да изиграм игрица на неа поради тоа што не дозволува да се притискаат 3 дугмиња од еднаш затоа ја продавам.
Гаранција има кутија има т.е се како што си дошло од продавница.
Тоа што не дозволува да се притискаат 3 дугмиња додека играте е дека така е направена од фабрика а не дека не чини.
Користена е 1 месец точно и + 1 ден.
Цена 500 денари само за да не седи под кревет во кутија.
Контакт / Viber : +38975651213
Цена : 500 денари
Ако сте од реон карпош, ѓорче , козле , бардовци , и центар можам утре да поминам и да ви ја донесам кога се враќам од работа накај дома.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
230

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно