Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jedah

Tabletop аркадна машина - флипер

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
500 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Se prodava tabletop arkadna masina NEO-GEO tematika so nekolku iljadi arkadni (fliperski) igri vo nea. Kabinetot e so kompaktni dimenzii i moze da se igra na masa. Ima 19" ekran, osvelteno logo, golem kontrol panel za komotno igranje i dr.
Arkadnata masina e taa na slikite!

Moze da se vidi i podigne na lice mesto ili da se isprati po kargo do vasata vrata.

Cena po dogovor

Информации

Автор
Jedah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
220

Повеќе огласи од Jedah

На врв Дно