Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steff_92

Таблети Microsoft Surface Go 3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
300 €
Истекува

Опис

Продавам нови некористени таблети Microsoft Surface Go 3. Може да се видат и пробаат.

Цена 300е парче. Ако се земат сите 3 може и пониско.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Steff_92
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
378

Повеќе огласи од Steff_92

На врв Дно