Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

Synology Diskstation 4-5-6 Bay

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам Synology за 4, 5 или 6 дискови. Предност цена-година. Не ми се битни перформанси затоа што имам home server и не би користел ништо посебно од нивните апликации. Ми треба само уредност + Raid5/6/SHR.

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
81

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно