Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Trtka

Sup board

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам два пати надувана суп даска. 380цм. Оди заедно со пумпа со барометар.

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно