Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Продадено Стол Anda Seat Dark Knight XL

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.andaseat.ca/products/dark-knight-gaming-chair
Anda Seat Dark Knight XL Premium Gaming Style Office Chair

купен од Анхоч пред 2 години, користен по 1-2 саати на ден, нема оштетувања, се на него функционира

столот е XL серија за крупни луѓе над 180цм, декларирана носивост до 200кг

праќам по карго на ваш ризик

Информации

Автор
Alex3
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
221
На врв Дно