Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Steelseries Arctis 9 Wireless

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://steelseries.com/gaming-headsets/arctis-9
Барам проценка за слушалките од огласов. Купени од член на форумов, немаат никаков проблем, се продаваат поради апгрејд. Идат со рисиверот, мислам дека имам и кутија од 9X, што е истиот headset само за Xbox. Одлични слушалки се, работат на PS4/5 и PC, плус има bluetooth. Повеќе информации на линкот.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
228

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно