Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Luca Toni

Steam lvl32

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
220 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Steam профил левел32 со 72 игри: GTA5, Red dead redemption 2, Friday the 13th, CS GО, Serius sam3, Portal 2, Titan Quest, DIRT 3.... Стимот е стар 14години и вреди 600евра.

цена: 220евра

Информации

Автор
Luca Toni
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
372

Повеќе огласи од Luca Toni

На врв Дно