Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

Стари лаптопи Dell 5100 и Asus K52JE

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Неисправен - за делови
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Поздравф до сите
Имам желба да се отарасам од ствариве
Еве малце подетално за нив
Аsus-от нема адаптер , тастатурата е малце рапсикана , i3 370m , има 4GB ddr3 , Нема ssd/hdd , батерија е полужива
Dell-oт има адаптер , тастатура ок , IDE HDD 40GB , 512mb ddr , графичка radeon 7500 , cpu Pentium 4 , батерија е полужива и мадафакин лиценца од најдобриот Њиндоуз ЏП :)
Све за 1000 ден.

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
145

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно