Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Старфиелд Стандард Едитион (ПЦ) - АМД Промо

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.300 ден.
Истекува

Опис

Продавам Starfield Standard Edition добиен преку промоција од ComputerUniverse. Кодот треба да се активира на страницата од АМД и потоа да се поврзе со вашиот Steam акаунт. Кодот може да го активирате само доколку имате еден од следните процесори на вашиот компјутер (бара верификација со нивно програмче):
AMD Ryzen™ 7 7800X3D
AMD Ryzen™ 7 7700X
AMD Ryzen™ 7 7700
AMD Ryzen™ 5 7600X
AMD Ryzen™ 5 7600

Играта ја продавам бидејќи купени беа два производи од кај нив, и добив еден премиум едишн и еден стандард. Затоа стандардот оди на продажба.

Информации

Автор
masterwu
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
308

Повеќе огласи од masterwu

На врв Дно