Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gremlin

SSD Samsung 980 Pro 500GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам ссд диск Samsung 980 Pro 500GB купен од Анхоч користен 2 години во лаптоп како примарен диск, во одлична состојба во оригинално пакување, дискот има запишани одприлика 17TB.

Информации

Автор
gremlin
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
220

Повеќе огласи од gremlin

На врв Дно