Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Продадено SSD NVME Samsung 970 Evo Plus 2TB и SSD NVME Gigabyte 512GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам два SSD NVME дискови :

- SAMSUNG 2TB SSD 970 EVO Plus M.2 PCI-E NVMe
( Користено неколку денови за тест-проект , има само 70-на работни часа ! ) Земено пред 10 дена како компензација - гаранција нема. Следува со оригинално пакување.
Цена : 6800 ден
Цена : 6000 ден!

- Gigabyte SSD NVME 512GB
( Користено околу 1,5 година , нема оригинално пакување - LifetimeWrites : 35TB )
Цена : 1800 ден
Цена : 1500 ден

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
880

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно