Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tomica Jovevski

Ссд м2 128 гб

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
900 ден.
Истекува

Опис

Ссд м2 128 гб,еден саат е работен. 900 ден.

Информации

Автор
Tomica Jovevski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
191

Повеќе огласи од Tomica Jovevski

На врв Дно