Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

SSD 64 GB + 2.5 INCH HDD 750 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
двата диска се употребуваат без никакви проблеми
за карактеристи по моделот на интернет можи да си проверите

цена-двата 1500 денари

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
437

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно