Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

ССД 128гб

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво,
Да ми понудите некој ссд 128 гб, ми треба за десктоп компјутер, да врти windows.

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
321

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно