Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

SoundLink Revolve II Portable Bluetooth 360 Speaker

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Го продавам горе наведениот звучник... перфектно сочуван и малце користен би сакал проценка....

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
424

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно