Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TouchIT

Sony WH-CH510

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Sony WH-CH510 одлично сочувани, целосно пакување купени 2021 год користени само 5-10 пати, ги продавам бидејќи немам потреба, гаранција немаат, мн квалитетен звук за таа цена

Цена: 1400 ден

Информации

Автор
TouchIT
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1009

Повеќе огласи од TouchIT

На врв Дно