Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Sony wf-1000xm3 Noise Cancelling бежични слушалки , Хард диск Seagate 2TB 3.5 st2000nm0011

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.Продавам бежични слушалки Sony wf-1000xm3 со Noise Canceling и Google Assistant.Слушалките се користени неколку месеци полнети 6-7 пати функционираат одлично и држат батерија.Имаат многу добар квалитетен звук и моќен bass. Доаѓаат комплет со кутија и 4 пара нови некористени гумички кои се ставаат според големината на увото.Слушалките се целосно исчистени и дезинфицирани.Со нив доаѓа и заштитна футрола
Цена 4500 денари фиксно

2. Хард диск seagate 2TB 3.5” SATA st2000nm0011 7200 rpm целосно исправен без bad sectors
Цена 1800 денари фиксно
  • Ми се допаѓа
Реакции: makisk

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
558
На врв Дно