Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Sony srs xb501g bluetooth звучник со Google assistant, Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.Sony srs xb501g bluetooth Звучник со Google assistant.Звучникот има многу квалитетен звук,одличен бас и е доста гласен,погласен од Sony xb43,sony xg300,Jbl xtreme околу 40%.Тој е во класата на Sony xg500.Има Nfc,Live sound и Exstra bass ip65 сертификат за водоотпорност.Моќност 90W.Одличен е за забави.Доаѓа со оргинален полнач.Има опција да се стави на трипод.Многу редок примерок,никогаш не се продавал кај нас купен е во Германија.Звучникот е во одлична состојба користен неколку месеци многу малку.

Не прифаќам замени

Цена 9000 денари фиксно

2.Продавам Навлажнувач на воздух Xiaomi DEERMA DEM-F628S.Нов некористен
Нарачан е по грешка од Нексио.Доаѓа со 9 месеци гаранција.Има дисплеј на кои може да се прати температурата во просторијата и влажноста на воздухот.Купен е 3200 денари . Производ - Нексио

Цена 2000 денари фиксно

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
154
На врв Дно