Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Sony srs xb43 bluetooth звучник

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам многу малку користен bluetooth звучник sony xb43. 2 BASS i 2 TWITTER i 2 PASSIVE звучници.
Водоотпорен,.се полни на usb-c, батеријата држи многу.Не е полнет ни 10 пати.
Тежок 3 kg, 3.5mm влез.Купен од техномаркет. Гаранцијата истече во август.
Доаѓа целосно со кутија полнач и додатоци.Сеуште со налепници на него,како нов.
Цена 7500 денари
Контакт 071453529

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
207

Повеќе огласи од Tose1991

На врв Дно