Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

Sony PS2 контролер

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво дечки, малиот го расипа и единствениот контролер што беше останат барав по интернет ама се што има е на УСБ.
Па да прашам дали случајно некому му се наоѓа/расфрла некој контролер?
Благодарам однапред.

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
55

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно