Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Sony PlayStation 4 Slim 1TB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен Playstation 4 Slim 1TB модел CUH-2216B , користен во домашни услови, неотваран. Доаѓа со 1 контролер и 3 игри - Gran Turismo Sport, Driveclub и FIFA20.

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
152

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно